Wszystkie Twoje pliki, gdziekolwiek jesteś

 

Price: 39.99 PLN


Ta usługa to Aktówka – przestrzeń do 2TB (2000 GB) do przechowywania danych i pracy na nich w chmurze. Do najważniejszych zalet tej usługi należą:

  • Synchronizacja danych pomiędzy komputerami (PC oraz Mac)

  • Synchronizacja danych pomiędzy komputerami (PC oraz Mac)

  • dostęp do danych z dowolnego miejsca w internecie i na telefonie komórkowym

  • Wymiana danych pomiędzy użytkownikami

  • Funkcja dysku internetowego

Te same pliki na każdym komputerze

Same files everywhere

Aktówka pojawia się jako nowy dysk na komputerze. Możesz go używać jak każdy inny dysk – przeciągaj i upuszczaj pliki, otwieraj je w ulubionych programach. Wszystkie dane są synchronizowane w chmurze oraz pomiędzy wszystkimi komputerami, wiec pliki są z Tobą zawsze!

Kiedy zaktualizujesz plik na jednym komputerze zostanie on zaktualizowany również na pozostałych komputerach. Dzięki temu możemy korzystać z tych samych zasobów w kręgu znajomych lub rodziny.

Używaj swoich plików wszędzie i na każdym urządzeniu

Set your files free

Dzięki naszej aplikacji możesz uzyskać dostęp do plików z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie. Tak z komputera jak i z telefonu czy tabletu.

Możesz przesyłać muzykę, filmy, przeglądać zdjęcia i edytować dokumenty online.

Mamy aplikacje dla iPhone, iPada, Androida, Chrome OS i Windows. Dodatkowo nasza mobilna strona pozwala na dostęp z dowolnego urządzenia, dzięki temu, że Twoje dane są umieszczone w chmurze.

Udostępniaj dane jednym kliknięciem

Cloud sharing

Potrzebujesz wysłać duży plik lub wiele plików do znajomych, rodziny, przyjaciół lub współpracowników ?

Teraz to żaden problem! Dzięki Dyskowi internetowemu możesz udostępniać pliki za pomocą jednego kliknięcia.

Możesz też udostępniać pliki publicznie (dla każdego) lub ustawić dostęp prywatny tylko dla wybranych osób.

Pełne bezpieczeństwo i i prywatność. Wybierz tylko komu a my wyślemy im mailem nazwę użytkownika i hasło.

Zobacz, co mówią nasi klienci

Z naszego Dysku Internetowego korzystają codziennie tysiące klientów. Dostęp do plików z wielu urządzeń i o każdej porze urzekł ich od pierwszego dnia.

Gdy mąż powiedział mi że przez wirusa straciliśmy nasze zdjęcia ze ślubu byłam bardzo załamana, na szczęście po jakiejś chwili przypomniałam sobie że mieliśmy kopią wykonana w chmurze i udało nam się je odzyskać. Polecam każdemu jeżeli nie chce stracić swoich plików.
kobieta
Oliwia Skiba
Został mi ponad tydzień do obrony mojej pracy magisterskiej i z niewiadomych przyczyn dysk twardy odmówił posłuszeństwa i nic nie mogłem zrobić. Na szczęście byłem zabezpieczony przed takim wypadkiem i miałem usługę archiwizacja bez limitu. Dzięki czemu mogłem się obronić w terminie. Naprawdę warto wydać parę złotych aby móc spać spokojnie i nie martwić się naszymi danymi.
facet
Mikołaj Karpiński
Jak zaproponowałam szefowi abyśmy wykupili usługę business pack dla naszej firmy był sceptycznie nastawiony. Natomiast po pół roku przyszedł do mnie i mi dziękował że go przekonałam. Okazało się ze w firmie mieliśmy problem ze znikającymi danymi ale dzięki usłudze nic nie straciliśmy.
kobieta
Karolina Nowicka
Prawie każdy spotkał się z problemem z wirusem przez który tracimy nasze ważne dane. Ja na szczęście pomyślałem o tym wcześniej i się zabezpieczyłem. Warto!!
facet
Miłosz Dobrowolski
Uratowało mi to życie bo moja dziewczyna usunęła mi ważny plik firmowy, ale dzięki usłudze odzyskałem go i zachowałem pracę! .
facet
Wiktor Jankowski
W trakcie wakacji okradli nas w hotelu, zabrali między innymi laptopa na którym miałem różne zdjęcia. Miały one dla mnie wartość sentymentalna więc przez całe wakacje byłem zły. Gdy wróciłem do domu, syn powiedział mi że mamy przecież te zdjęcia w chmurze, a wszystko dzięki archiwizacji danych. Cały czas korzystam z tej usługi i jestem im bardzo wdzięczny za to że prowadza taka usługę.
facet
Mateusz Lewandowski

Leave a Reply

Twój adres email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć znaczników HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

wyczyść formularzWyślij