Archiwizuj, Udostępniaj, Korzystaj – wszędzie i zawsze

 

Price: 599 PLN


Protect Plus to narzędzie nie tylko łączące funkcje Archiwizacji Danych oraz Serwera Plików (Aktówki). To również dodatkowe funkcje systemu, rozwijające pełną paletę możliwości dla indywidualnych użytkowników.

Ponadto mamy tu do dyspozycji aż 5 000 GB wolnej przestrzeni w chmurze na wymianę plików. To 10 razy więcej niż pojemność przeciętnego komputera. No i oczywiście nielimitowaną przestrzeń do archiwizacji Twoich danych.

 

Pełna moc systemu

Powerful performanceWraz z Protect Plus uzyskujesz nieograniczoną przestrzeń do archiwizacji dla pięciu komputerów. Otrzymasz również wszystkie możliwości systemu dla indywidualnych użytkowników. Dodatkowo 5TB (5000 GB) służące jako dysk wymienny z danymi składowanymi w chmurze raz na zawsze pozwoli pozbyć się ograniczeń!

Od teraz możesz chronić wszystkie Twoje pliki, dzielić się zasobami z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi i współpracownikami, mając dostęp do swoich danych z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie. Wystarczy, że masz połączenie z internetem.

Zabezpiecz swoje dane. Wszystkie i na zawsze.

Keep your files safeArchiwizacja Danych (backup) działa dyskretnie w tle, aby chronić Twoje pliki, gdy korzystasz z komputera.
Nie potrzebujesz żadnej, specjalistycznej wiedzy technicznej, aby wykonać regularne kopie zapasowe Twoich danych. System robi to automatycznie – przenosi dane do chmury – bez względu na to, ile ich masz.
W dowolnym momencie  możesz łatwo przywrócić usunięte dane jednym kliknięciem.

Identyczne dane na każdym komputerze – serwer plików w chmurze

Same files everywhere

Funkcjonalność Aktówki sprawia, że w komputerze internetowy dysk w chmurze pojawia się jako nowy dysk w systemie (jak penDrive). Możesz go użytkować jak każdy inny dysk – przeciągaj i upuszczaj pliki, otwieraj i edytuj dokumenty. Wszystkie dane zawarte w chmurze są automatycznie synchronizowane online i są identyczne na wszystkich podłączonych komputerach. Wystarczy, że wy edytujesz dokument, dodasz zdjęcia lub film a uprawnione osoby natychmiast będą mogły zobaczyć to na swoich komputerach.

Uwolnij swoje dane

Set your files free

Możesz oglądać a nawet edytować pliki przy pomocy przeglądarki internetowej a także przeglądać wszystko w swoim telefonie, Nawet słuchać muzyki online czy oglądać filmy skopiowane na Twój internetowy dysk w chmurze.

Dzięki Protect Plus naprawdę możesz uzyskać dostęp do swoich danych przez cały czas, gdziekolwiek jesteś…

Udostępnianie jednym kliknięciem

One click sharing

Jeśli masz ochotę podzielić się ze znajomymi lub przyjaciółmi filmem czy dużą ilością zdjęć – zazwyczaj pojawia się problem – jak przesłać kilkaset megabajtów (lub więcej) danych.

Teraz  możesz udostępniać pliki jednym kliknięciem! Dodatkowo masz wybór: możesz udostępniać dane publicznie (dla wszystkich) lub dzielić się nimi prywatnie i bezpiecznie z wybranymi przez Ciebie osobami. Określ komu udostępnić pliki a my wyślemy dane dostępowe na ich skrzynkę email.

Zaawansowane funkcje dla zaawansowanych użytkowników

Advanced features

Wraz z pakietem Protect Plus otrzymujesz dostęp do ekskluzywnych, niedostępnych w niższych pakietach funkcji systemu. Zaawansowani użytkownicy mogą korzystać z FTP, SFTP by uzyskać dostęp do swoich danych składowanych w chmurze. Dzięki zastosowaniu klienta FTP lub SFTP można zautomatyzować przesyłanie i pobieranie danych.

Możesz również uzyskać dostęp przy pomocy protokołu WebDAV, który pozwoli Tobie przeglądanie i edycję danych z poziomu innych aplikacji.

Pomimo tych zaawansowanych narzędzi wszystkie podstawowe funkcje są nadal dostępne z poziomu naszego oprogramowania. Nie ważne czy jesteś jedynie użytkownikiem komputera czy informatykiem – na pewno dasz radę!

Najwyższa wydajność

Pakiety zastały zaprojektowane tak, by zapewnić Tobie najwyższa wydajność. Nie ograniczamy prędkości wysyłania czy pobierania a nasze oprogramowanie jest tak zoptymalizowane, ze nawet nie zauważysz, że pracuje.

Leave a Reply

Twój adres email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć znaczników HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

wyczyść formularzWyślij