Jeden produkt, nieograniczone możliwości

 

Price: 1119 PLN


Business Pack to potężne narzędzie do tworzenia kopii zapasowych w chmurze, przechowywania danych (online cluod storage), współpracy i wymiany danych w Twojej działalności.

Jest łatwy w użyciu, dzięki czemu nadaje się dla każdego – od jednoosobowej działalności gospodarczej do dużych przedsiębiorstw. Zobacz co Business Pack może zrobić dla Twojej firmy.

Archiwizacja Danych w Chmurze (Backup Online)

Cloud backup

Prosta odpowiedź dla skomplikowanego problemu. Wystarczy zainstalować nasze oprogramowanie na każdym komputerze we firmie i będzie ono działać automatycznie w tle, przenosząc wszystkie, ustalone dane do chmury.

Nie skomplikowanych paneli zarządzania, nie ma problemów do rozwiązywania. Administrator systemu może przeglądać pliki kopii zapasowej każdego z komputerów i w każdej chwili może przywrócić pliki przy pomocy naszego oprogramowania, Jedno kliknięcie. Działa bezproblemowo na PC i Mac.

Współpraca w chmurze

Cloud collaborationPraca grupowa w chmurze to jak praca na udostępnionym dysku sieciowym…. z turbodoładowaniem, Nazywamy to Aktówką. Oglądaj te same pliki na wszystkich komputerach firmowych. Pracuj na tych samych plikach, co Twoi współpracownicy. Możesz przeglądać informacje o tym kto zmieniał pliki i co w nich zmieniał.

Możesz przeznaczyć dla każdego pracownika własną, prywatną przestrzeń oraz utworzyć katalogi dla określonych grup pracowników, dzięki czemu mogą pracować nad własnymi, wydzielonymi projektami lub grupowo operować na udostępnionych zasobach.

Udostępnianie w internecie przez stronę WWW

One click sharing

Zobacz jak łatwo można udostępniać pliki. Twoja firma otrzyma własny portal internetowy z własną nazwą. Możesz na niej używać swojej marki, logo i własne treści. Każdy plik można kilko kliknięciami udostępnić z chmury.

Możesz dzielić się zasobami prywatnie (wyślemy odbiorcy bezpieczne łącze) lub też udostępniać zasoby publicznie – dla wszystkich.

Jest to doskonała alternatywa dla przesyłania plików mailem czy przez FTP – nie ogranicza Cię już wielkość pliku czy skomplikowana obsługa. Nasza technologia pozwala na łatwiejszą, niezawodną wymianę plików. Jest też prosta w zarządzaniu, dzięki przyjaznemu panelowi.

Synchronizacja w Chmurze

Cloud sync

Nasze oprogramowanie synchronizuje pliki pomiędzy komputerami. Oznacza to, że pracownicy mogą korzystać z wielu komputerów oraz z wielu lokalizacji. Można nawet pracować zdalnie lub będąc w podróży służbowej. Jeśli Twoi pracownicy wciąż używają maila do przesyłania plików – spróbujcie tego rozwiązania. To znacznie wydajniejszy sposób!

Magazyn w Chmurze

Pobierz pełną wersje FTP, SFTP i WevDAV , miej dostęp do wszystkiego co znajduje się na Livedrive. W rzeczywistości będziesz miał dostęp do wszystkiego aby skonfigurować swój własny serer FTP w ułamku chwili.

Leave a Reply

Twój adres email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć znaczników HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

wyczyść formularzWyślij